Юджика Стронг Юджика Стронг

Юджика Стронг

OVERVIEW
Юджика Стронг

Юджика Стронг - це посилена формула льодяників у блістерах. Юджика Стронг - це льодяники, створені на основі 5 натуральних екстрактів лікарських трав: евкаліптол, імбир, ментол, коричник та шпороцветнік. Юджика льодяники сприяють належному функціонуванню слизових оболонок верхних дихальних шляхів при станах, що супроводжуються подразненням горла, дратівливому кашлі, у т.ч. кашлі у курців та кашлю спричиненому механічними подразненнями (вдихання пилу, диму, тощо), при сильному навантаженню на голосові зв'язки у вчителів та лекторів), при відчутті сухості у горлі та під час поширення простудних захворювань.

Composition

кожний льодяник містить:

  • діючі речовини: ментол (Mentholum) – 7,0 мг
  • ефірну олію кориці цейлонської (Cinnamonum zeylanicum) – 2,05 мг
  • ефірну олію евкаліпта (Eucalyptolum) – 1,58мг
  • ефірну олію імбиру (Oleum Zingiber Officinale) – 1,28 мг
  • ефірну олію орегано дикого (Oleum Coleus aromaticus) – 1 мг
Юджика Стронг
Indications

Натуральні ефірні екстракти, що поєднані у льодяниках “Юджіка Стронг”, природньо турбуються про здоров'я Вашого горла та ротової порожнини.

Льодяники доповнюють Ваш щоденний раціон біологічно-активними речовинами, які підтримують нормальний функціональний стан горла і сприяють належному функціонуванню слизових оболонок верхніх дихальних шляхів при станах, що супроводжуються подразненням горла, дратівливому кашлі, у т. ч. кашлю у курців та кашлю, спричиненого механічним подразненням (вдихання пилу, диму, тощо); при сильному навантаженні на голосові зв’язки (у вчителів, лекторів); при відчутті сухості у роті в приміщеннях із низкою вологістю та під час поширення простудних захворювань.

Юджика Стронг
Dose

Дорослим та дітям від 6 років по 1 льодянику кожні 2 години, повільно розсмоктуючи в ротовій порожнині. Максимальна добова доза для дітей – 6 льодяників, для дорослих – 8 льодяників. Тривалість курсу споживання від 7 до 14 днів, або за рекомендацією лікаря.

Юджика Стронг
Side Effects

Застереження при споживанні: підвищена чутливість до окремих компонентів продукту, алергія на рослини, що входять до складу продукту. Не вживати вагітним жінкам та жінкам, які годують груддю. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям до 6 років. Льодяники смоктальні «Юджіка Стронг» містять цукор та глюкозу, що необхідно враховувати хворим на цукровий діабет, а також тим, хто дотримується низькокалорійної дієти.

Цей продукт не замінює різноманітне, збалансоване харчування.

Не перевищуйте рекомендовану добову дозу.

Не вживайте після закінчення терміну зберігання, зазначеного на упаковці.

Перед застосуванням рекомендована консультація лікаря.

Не є лікарським засобом.

Юджика Стронг

Підпишіться на наш блог

Введіть вашу e-mail адресу, щоб підписатися на наш блог і отримувати нову інформацію