Наші бізнеси

MEGA є лідером в індустрії здоров’я і здорового способу життя в країнах, що розвиваються. Наші бізнеси вказані нижче.

Мega WE CARE

Мega WE CARE є нашим бізнесом брендових продуктів, де ми розробляємо, виробляємо, рекламуємо і продаємо наші фармацевтичні ОТС і рецептурні продукти, а також продукти для здоров’я.

Відвідайте наш сайт: www.megawecare.com

Maxxcare

Maxxcare є нашим дистрибьюторським бізнесом, де ми просуваємо, продаємо і дистрибутуємо різні брендовані рецептурні та безрецептурні лікарські засоби, дієтичні добавки та продукти для здорового харчування.

Наші сервіси включають менеджмент складу, стягнення оплат (навіть безнадійних боргів) і сервіси доданої вартості, такі як маркетинговий сервіс для деяких значних клієнтів.

Ми проводимо наш Maxxcare бізнес у чотирьох країнах, а саме М’янмі, В’єтнамі, Камбоджі і Нігерії. Наші клієнти у цьому бізнес-сегменті - це провідні місцеві та міжнародні фармацевтичні та FMCG компанії.

Відвідайте наш сайт: www.maxxcare.net

Виробництво

На додаток до виробництва наших власних брендованих продуктів, наші виробничі потужності в Таїланді та Австралії приймають різні замовлення на виробництво від сторонніх замовників.

Відвідайте наш сайт: www.megawecare.com

Our OEM Business

Bio-Life

Bio-Life займається природною та цілісною терапією, маючи широкий перелік дієтичних добавок та продуктів на основі лікарських трав, що базуються на наукових доказах та засадах якості, безпеки та ефективності. Ми ведемо діяльність в Малайзії з 1990 року в індустрії натуральних продуктів для здоров’я і наші продукти спеціально розроблені, щоб відповідати потребам і викликам сучасного способу життя.

Відвідайте наш сайт: www.biolife.com.my/about-us

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше