MEGA як роботодавець

Mega Lifesciences - це організація, заснована на простих універсальних цінностях. МЕGA - це орієнтована на людей організація, яка вірить в доброту людей і дає можливість людям зробити кар'єру, покращити своє життя, покращуючи життя своїх клієнтів і партнерів

Шлях MEGA - це шлях до покащення життя, до турботи про людське здоров'я і допомога людям залишатися здоровими на протязі всього життя. Mega пропонує велику культуру, де хороші люди процвітають і роблять свій внесок і все від них залежне.

Коли ви проходите по робочому простору і зустрічаєтеся з колегами, ви помітите відтінки дружньої атмосфери в ієрархії. Ви відчуєте емоційний зв'язок між людьми і, в основі його, ви знайдете справжню сутність Mega-Care.

Як свідчення цього ви зустрінете багатьох людей, які протягом десятиліть щасливо підтримували свою довгу співпрацю з нами.

Наша організація є далекою від типової структуризованої великої організації, яку більшість, можливо, бачили раніше. Люди можуть працювати з творчістю, свободою та винахідливістю. Ми вважаємо, що таким чином ми створюємо власника, який бере на себе повну відповідальність за свою роботу.

У Mega ми називаємо це "Створення власників ... Покращення життя"

Ми прагнемо створити цілісний сенс роботи, де можна вільно розглянути інші перспективи, навчитися новому мисленню і кинути виклик існуючим способам, що призводить до того, що кожний зростає на робочих місцях, і співробітники відчувають себе цінними та шанованими за свій внесок у побудову турботи компанії.

Ми прагнемо створити гарне місце роботи та зберегти навколишнє середовище. Ми йдемо за цінностями, про які ми говоримо, і заохочуємо кожного робити те ж саме для створення і підтримки культури, де люди відчувають себе вільними, щоб сприяти своїм власним ідеям, відчувати себе в безпеці і заохочуватись до прийняття розрахункових ризиків; де помилки не є глухим кутом, а можливістю вчитися.

We Care - це наш спосіб процювати і спілкуватися з кожним, з ким ми спілкуємося.

Ми турбуємось про людей, які працюють з нами, і заохочуємо членів нашої команди робити те ж саме.

Ми піклуємося про довіру, істину в усьому, що ми робимо, і в кожній дії.

Ми дбаємо про довіру, довіру до людей, партнерів та клієнтів.

Наша культура допомагає співробітникам творити власне майбутнє з MEGA, створювати власнеробоче місце, яким вони володіють і пишаються тим, що вони є частиною компанії.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше