Mega We Care: Спільнота і Суспільство

Фундація Mega Wellness

Mega Lifesciences заохочує свої офіси у всьому світі визначити засоби взаємодії з суспільством. Компанія проводить політику щодо виділення 2% своїх прибутків після сплати податків для різних видів діяльності за Програмою "Створення Спільної Цінності".

Донори для Життя

Будучи справжніми учасникоми країн, в яких ми працюємо, ми прагнемо надавати допомогу в разі потреби. Протягом останнього року, ми надавали допомогу під час повеней в Таїланді і на Філіппінах. В обох випадках наш підхід полягав не тільки в наданні фінансових пожертвувань, а й дозволяв нашим співробітникам допомагати нашим клієнтам їжею та іншими товарами.

Дізнайтесь більше

Ваше здоров'я в ваших руках

"Ваше здоров'я в ваших руках" - це ініціатива MEGA, яка надихає громади та наших співробітників взяти власне здоров'я в свої руки.

Дізнайтесь більше

Customers We Care

Бізнес-етика та Кодекс поведінки Mega Lifesciences чітко визначають обов'язок Меги поставляти своїм клієнтам продукцію високої якості. Ми віримо у розбудову відносин з нашими зацікавленими сторонами та їхню активну участь. Нещодавно компанія впровадила сучасну систему «Мега управління взаємовідносинами з клієнтами» (CRM), щоб забезпечити зв'язок і сприяти налагодженню відносин з клієнтами.

Дізнайтесь більше

Suppliers We Care

Ділова етика Mega Lifesciences та Кодекс поведінки ясно визначають, що ми маємо вести справу з нашими постачальниками справедливо і гарантувати, що бізнес здійснюється за конкурентними цінами. В інтересах Компанії мати стійкий ланцюжок постачання, дозволяючи обґрунтовувати прибутки для цілей розвитку та справедливої ділової практики. Ми гарантуємо, що наші постачальники поважають права людини та зобов'язання щодо довкілля.

Ми проводимо регулярні перевірки постачальників, і наша політика у сфері закупівель вимагає призначення постачальників тільки після належного аудиту та оцінки. Mega Lifesciences запустила процес затвердження для всіх своїх постачальників.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше