Кар'єра

Кар'єра

Кар'єра

Кар'єра

MEGA як роботодавець

Mega Lifesciences - це організація, заснована на простих універсальних цінностях. МЕGA - це орієнтована на людей організація, яка вірить в доброту людей і дає можливість людям зробити кар'єру, покращити своє життя, покращуючи життя своїх клієнтів і партнерів.

Дізнатися більше

Приєднуйтесь до нашої культури

Ми розглядаємо наше робоче місце, наче храм. Це вроджене право і обов'язок зберігати наш храм священним, але в той же час відкритим для всіх людей.

Дізнатися більше

Розповідають співробітники

Після нашого заснування більше трьох десятиліть тому ми маємо честь сказати, що сьогодні Mega Lifesciences залишається так само відданою постійним зусиллям у турботі про здоров'я людей у всьому світі. quote

Присилийте Ваше резюме

Сучасні можливості в MEGA для різних бізнес-функцій, таких як виробництво, контроль якості, продаж, маркетинг, по всьому світу

МЕGA Академія

Створюючи Культуру, Майбутнє і Лідерів

З моменту свого створення Mega Lifesciences спрямовує свої зусилля на створення організації, що навчається, яка змінюється до того, як вона буде змушена змінитися і яка живе і виходить за межі кожного з нас.

Мега Академія сприяє розвитку людей і будує культуру, де наші співробітники відчувають себе вільними, залученими та наповненими енергією, щоб шукати цілі свого життя.

Дізнатися більше