Приєднуйтесь до нашої Культури

Mega Lifesciences - це організація, заснована на простих універсальних цінностях. МЕGA - це орієнтована на людей організація, яка вірить в доброту людей і дає можливість людям зробити кар'єру, покращити своє життя, покращуючи життя своїх клієнтів і партнерів.

Happy place to work

Сторення чудового місця для праці

Ми піклуємося про свободу, право кожного виражати себе і діяти правильно. Ми дбаємо про повагу, повагу до відмінностей, повагу до поглядів і наших колег і партнерів.

Наша робота - це подорож, керована простими прагненнями, натхненна надзвичайною силою волі і укріплена чесними намірами, подорожжю до покращення життя.

Ваша життєва подорож буде керуватися цими цінностями, щоб зробити MEGA місцем, де ви і майбутні покоління хотіли б віддавати свій час і енергію, щоб змінити світ.

Турбота починається вдома. Кожен член команди є частиною цієї культури турботи і несе відповідальність за співпрацю з членами команди.

Ми прагнемо створити цілісний сенс роботи, де можна вільно розглянути інші перспективи, навчитися новому мисленню і кинути виклик існуючим способам, що призводить до того, що кожний зростає на робочих місцях, і співробітники відчувають себе цінними та шанованими за свій внесок у побудову турботи компанії.

Ми прагнемо створити гарне місце роботи та зберегти навколишнє середовище. Ми йдемо за цінностями, про які ми говоримо, і заохочуємо кожного робити те ж саме для створення і підтримки культури, де люди відчувають себе вільними, щоб сприяти своїм власним ідеям, відчувати себе в безпеці і заохочуватись до прийняття розрахункових ризиків; де помилки не є глухим кутом, а можливістю вчитися. Ця культура має важливе значення для створення власного майбутнього з MEGA і створення місця, яким вони володіють і пишаються тим, що вони є частиною компанії.

Creating Owners Improving Lives

Кожен член команди Mega є творцем власного способу життя. Наше повсякденне життя керується простою метою: покращити життя, піклуватися про благополуччя людей і допомогти людям залишатися здоровими на протязі всього життя. Це є першопричиною, яка об'єднує нашу команду, що складається з 4000 чоловік, по всьому світу, що спонукає винахідливість, пристрасть і цікавість до життя. Вони створили навчальну організацію, яка вірить у мислення, зміну і зростання.

Турбота про людське здоров'я є набагато більше, ніж просто мета компанії - це серце амбітної і гордої корпоративної культури, культури, яка культивує інновації та постійне вдосконалення.

В основі Культури MEGA знаходяться повага, свобода, довіра і істина:

Повага: відмінності, різноманітність і точки зору один одного відзначаються і заохочуються.

Свобода: у роботі та особистому житті.

Довіра: наші люди як дорослі, знають, що потрібно зробити. Ми також прагнемо розвивати взаємну довіру і повагу наших постачальників, дистриб'юторів, клієнтів, а також країн, в яких ми працюємо.

Правда: у всьому, що ми робимо. Ми дотримуємося правди у всіх аспектах нашого бізнесу: наша продукція відповідає міжнародним стандартам, наші дози продукту та інгредієнти точні, ми не перебільшуємо показання і ми не даємо помилкових обіцянок.

Ми дотримуємось культури «Спершу Люди», яка підкреслює освіту і розвиток навичок наших менеджерів і співробітників, і ґрунтується на меті розвитку кращих рис в людях, зосереджуючись на їхніх сильних сторонах.

При цьому наша команда брала участь у семінарах з такими експертами, як автори бестселерів Маршалл Голдсміт, Рам Чаран і Пако Ундерхілл, маркетолог-гуру Ель Райз і Джек Траут, і сильний тренер Маркус Букінгем.

Цю місію стосується кожного співробітника MEGA. Ми пропонуємо найкращі світові інструменти для зростання і процвітання. Чудовим прикладом є програма Mega Master Manager, щорічна програма з щомісячними семінарами, експериментальним навчанням, відображенням та планами особистого розвитку. За допомогою цієї програмиз подальшою формальною освітою в університетах виховуються менеджери з високим потенціалом.

Мега прагне ділитися багатством з тими, хто допомагає створювати його. Це довгострокова місія, і кожен співробітник MEGA є власником, чи то через володіння акціями, або просто можливістю змінювати життя клієнтів і споживачів.

Окрім створення прихильників здорового способу життя, наш підхід «Спочатку Люди» надихає відчутний ріст нашого бізнесу: великі люди створюють чудовий досвід клієнтів, і цей досвід сприяє успіху на обраних ринках.

Надихаюча, пристрасна культура, де хороші люди процвітають і роблять свій внесок - це те, що відрізняє MEGA.

Minds We Share

У MEGA знання є священним. Ми шукаємо знання з різних джерел. Ми віримо, що прагнення до знань утримує нас скромними, спритними і на вершині нашої гри. Ми вважаємо, що застосування знань світового рівня, керованих нашими Mega Цінностями, є наріжним каменем Культури MEGA.

Ми регулярно збираємося, щоб обмінюватися знаннями і набувати мудрості в форматі Minds We Share, де ми запрошуємо всесвітньо відомих спікерів запропонувати нові перспективи, які учасники потім каскадуть до своїх командах по всьому світу. До останніх відомих світових фасилітаторів увійшли доктор Парк, партнер Стратегії Блакитного Океану, доктор Clotaire Rapaille, автор книги «Культурний кодекс», Джейсон Дженнінгс, Керт У Коффман, доктор Ерік Де Смет, Фредрік Харен, доктор Джоді Хоффер Гіттел і команди Роберта Спектора. Наші команди залишають Minds We Share оновленими і уповноваженими бути визначними, сміливими і кинути виклик звичайності.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше