Послання Генерального Директора і Головного Коуча

Створення Спільної Цінності.

Центральне місце в Mega Way у всіх 29 країнах, де ми працюємо, є концепція створення Спільної Цінності.

Для нас це означає виходити за рамки традиційних параметрів корпоративної соціальної відповідальності. Це означає охоплення всієї філософії генерування економічної цінності за умови досягнення соціальної цінності. Одночасно це означає зв'язок нашого успіху з успіхом спільнот, в яких ми працюємо. Це означає втілювати на практиці те, що ми проповідуємо з точки зору турботи про здоров'я людей - економічне благополуччя, фізичне благополуччя та соціальне благополуччя.

Від побудови талантів і створення робочих місць на ринках, де ми працюємо, до поширення концепції самостійної турботи про своє здоров'я, до успішного проведення сертифікації ISO 14000 для наших виробничих потужностей, створення Спільної Цінності - ось що знаходиться у центрі того, що ми робимо.

Ваше здоров'я в ваших руках

Частиною унікального внеску Меги в Cпільну Цінність є наша здатність надати людям можливість піклуватися про власне здоров'я та самопочуття. Самостійна турбота про своє здоров'я лежить в основі нашого мислення щодо охорони здоров'я - зменшення навантаження на національні системи охорони здоров'я в країнах, які найменше можуть собі це дозволити.

Завдяки нашим ресурсам для аналізу та діагностики, а також нашої здатності будувати знання та потенціал, ми знаходимося в унікальному привілейованому становищі, щоб надихати та дозволити нашій команді та нашим спільнотам активно прагнути до гарного здоров'я. Звідси програма «Ваше Здоров'я у Ваших Руках».

Для наших співробітників ми зосереджуємося на підвищенні фізичної активності, заохоченні здорового харчування та способу життя, покращенні знань про здоров'я та заохоченні до належної профілактики. Ми пропонуємо комплексне медичне обслуговування для працівників у країнах, де це часто нечувано, з щорічними обстуженнями та індивідуальними порадами щодо здорового способу життя, а також стимулами для працевлаштування.

MEGA поділяє це з нашими громадами, регулярно проводячи семінари з донесення нових знань, створення таборів здоров'я для виявлення та діагностики захворювань, часто ендемічних для суспільств, що розвиваються. До них відносяться:

  • Табори для виявлення залізодефіцитної анемії у бідних громадах, де ми працюємо.
  • Табори для раннього виявлення остеопорозу.
  • Табори для діагностики діабету та артеріальної гіпертензії.
  • Табори для надання допомоги в умовах високої дитячої смертності шляхом проведення семінарів з питань здорової вагітності та розвитку дитини.

Зелена MEGA

Стійкість також є наріжним каменем нашого підходу до створення Cпільної Цінності. В Таїланді ми досягли 2-го рівня сертифікації зеленої промисловості (Green Activity) як для наших заводів у Soi 6, так і для Soi 8 у Самутпракані в рамках зеленої ініціативи Міністерства промисловості. Між тим, ми також успішно завершили аудит з сертифікації ISO 14001 для системи екологічного менеджменту (EMS) і отримали офіційне визнання у 2015 році.

У всіх наших процесах виробництва та зберігання ми працюємо для ефективного використання ресурсів, зменшення забруднення та скорочення викидів парникових газів. З цією метою ми впровадили низку практичних ініціатив у наших виробничих приміщеннях, таких як будівництво підземної станції очищення стічних вод, перехід на природні газові котли та осушувачі, енергозберігаюче освітлення T5 і кондиціонування без CFC і економія енергії через двигуни зі змінною швидкістю.

Наш нещодавно побудований Австралійський завод також був розроблений для найсуворіших екологічних стандартів, з 400 фотоелектричними сонячними панелями, що виробляють 100 кВт відновлюваної енергії, приблизно третину загального пікового попиту. Фабричне освітлення складається з більш ніж 300 високоефективних світлодіодних індикаторів з низьким енергоспоживанням.

Фонд Mega We Care Wellness Foundation

Створення Спільної Цінності - це не просто філантропія. Тим не менш, це змушує нас пишатися тим, що зможемо повернути значну частину наших прибутків назад у громади, де ми працюємо, для досягнення сталого зростання, що приносить користь усім. Для цього фонд Mega We Care Wellness Foundation виділив два відсотки нашого прибутку після оподаткування для ініціатив сталого розвитку, які використовують не тільки наше фінансування, але й наш досвід охорони здоров'я.

Вівек Дхаван

Генеральний Директор і Головний Коуч

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше