Наша Філософія

Заснована в 1982 році, компанія MEGA LIFESCIENCES Public Company активно бере участь у наданні допомоги мільйонам людей у забезпеченні доступу до безпечних, ефективних, якісних рецептурних та безрецептурних ліків та харчових і трав'яних добавок світового класу.

Mega Way

ШЛЯХ MEGA

Організація, яка думає

MEGA є і буде організацією, яка думає. Ми надаємо людям можливість навчатися кращому. Це заохочує їх думати про все, що ми робимо, про те, як ми це робимо і чому ми це робимо. Свобода в мисленні, в роботі і житті допомагає переосмислювати старі шляхи і придумувати нові ідеї. Ми завжди заохочуємо людей до активного пошуку нових рішень, нових підходів та можливостей для спільної роботи над створенням кращої компанії MEGA.

Змінюватись до того, як змусять змінитися

Тільки люди зі знанням можуть кинути виклик старим догмам і побачити світ новими очима. Озброєні новими знаннями та допитливістю, наші лідери і команди заохочуються змінити спосіб, у який ми робили щось в минулому.

Ми активно заохочуємо людей розширювати межі, експериментувати і вчитися на помилках. Ми заохочуємо обчислювати ризики при використанні різних можливостей. Пристрасні люди з ініціативою, гнучким розумом можуть і будуть мати перевагу. У майбутньому вони змусять MEGA змінитися, перш ніж вона буде змушена змінитися.

Зміна сезонів! Ми передбачаємо і відповідно змінюємось. Перебуваючи в подорожі, ми постійно спостерігаємо, як пейзажі та місцевість змінюються. Попереджувальні знаки допомагають нам передбачити та відповідно змінити передачі в нашому автомобілі. Подорож Mега теж буде проходити через різні сезони, пейзажі та ландшафти. Але з тією лише різницею, що «попереджувальні знаки» будуть відсутні.

Підвищуйте здатність передбачати майбутнє! Приймайте зміни, перш ніж будете змушені!

Життя та зростання після нас

Всі ми відіграємо свою роль у тому, щоб кращі люди працювали з нами, приймаючи догму, що цій компанії, яку ми побудували разом, доведеться жити і рости навіть після того, як ми підемо. Ми всі маємо обов'язок перед MEGA інвестувати час і зусилля в розвиток наступного покоління гравців, які зроблять цю компанію ще кращою...

Здорова та процвітаюча MEGA – ось наша спадщина, яку ми залишимо наступним поколінням.

Our Value

НАШІ ЦІННОСТІ

 • Повага

  Кожен з нас відрізняється і приносить свої особливі здібності до команди. Команда складається з пристрасних, відданих і турботливих людей, які мають різні погляди. Ми заохочуємо повагу серед членів нашої команди, сприяючи формуванню культури навчання і зміни разом. MEGA є роботодавцем рівних можливостей і не робить дискримінації щодо раси, національності, релігії, громадянського статусу, статі та сексуальної орієнтації. MEGA поважає гарний баланс роботи та життя.
 • Свобода

  MEGA наполягає на свободі бути самим собою, заохочуючи вас робити те, що вам найкраще. Ми віримо в те, що в компанії працюють дорослі люди і віримо, що вони прийматимуть відповідальні рішення, коли їм буде дана свобода. Ми віримо в наданні свободи вибору, щоб люди могли вести своє життя так, як вони хочуть, не будучи осудними. Як дорослий, ви повинні оцінювати свої обов'язки і максимізувати свою свободу, використовуючи існуючі керівні принципи.
 • Довіра

  Ми довіряємо людям як дорослим, які знають, що потрібно зробити. Ми довіряємо 100-відсотково людям, які працюють в MEGA, доки ця довіра не буде втрачена. Ми віримо, що всі люди чесні і знаходяться тут, щоб робити все від них залежне. Люди хочуть приходити на роботу вчасно, робити свій внесок у спільну справу і хочуть поважати свою роботу. Наша довіра переходить межі нашого власного колективу до постачальників і партнерів, які працюють з нами разом, щоб допомогти нам створити цінність для своїх клієнтів.
 • Правда

  Бути правдивим у тому, що ми робимо кожен день, - це спосіб життя в MEGA. Ми наполягаємо на істині в кожних наших справах. Ми не будемо виробляти, продавати та розповсюджувати будь-який продукт, який не є безпечним для людини. Ми зробимо все для того, щоб повідомити і правдиво інформувати всіх про нашу діяльність, успіхи та невдачі, а також про власні помилки.
Our Commitment

Наші Зобов’язання

Зобов'язання MEGA полягає в наданні якісних продуктів і послуг клієнтам, постачальникам і споживачам шляхом постійного вдосконалення та інновацій.

Ми також прагнемо розвивати взаємну довіру і повагу з боку наших постачальників, дистриб'юторів, клієнтів, а також країни, в якій ми працюємо.

Окрім точної інформації, ми пропонуємо нашим шановним споживачам продукти належної якості, ефективності та кількості інгредієнтів. І ми віримо, що наша добра воля вестиме нас тут.

Mega Objective

MEGA Завдання

Ми дотримуємося правди у всіх ключових аспектах:

 • Наша продукція відповідає стандартам;
 • наше дозування відповідає заявленому;
 • ми не перебільшуємо показань; і
 • ми не даємо неправдивих обіцянок.

Заснована в 1982 році, MEGA LIFESCIENCES займається виробництвом, маркетингом, продажем і розповсюдженням медикаментів – харчових та трав'яних дієтичних добавок, безрецептурних і рецептурних лікарських засобів у країнах, що розвиваються. MEGA LIFESCIENCES зобов'язується надавати якісні продукти та послуги нашим клієнтам і споживачам шляхом постійного вдосконалення та інновацій. MEGA LIFESCIENCES - це мисляча організація, яка змінюється до того, як її змусять змінитися і прагне вийти за межі можливостей кожного з нас. Наші виробничі потужності, розташовані в Таїланді та Австралії, отримали міжнародну акредитацію від авторитетних органів охорони здоров'я у всьому світі щодо належної виробничої практики (GMP). В даний час ми маємо офіси в 18 країнах і експортуємо в Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Близький Схід, Африку, країни СНД, Латинську Америку та Європу.

Чотири стовпи цінностей MEGA складаються з: повага до індивідуальних відмінностей кожного; свобода у роботі та особистому житті; довіра до людей; і правда в тому, що ми робимо.

У наших діях і рішеннях є прозорість. Структура заробітної плати та винагороди компанії є прозорою та нарівні з галуззю. У нас є добре задокументована схема стимулювання для всіх членів компанії.

Зобов'язання MEGA полягає в наданні якісних продуктів і послуг клієнтам, постачальникам і споживачам шляхом постійного вдосконалення та інновацій.

Ми також прагнемо розвивати взаємну довіру і повагу наших постачальників, дистриб'юторів, клієнтів, а також країн, в якій ми працюємо.

Окрім точної інформації, ми пропонуємо нашим шановним споживачам продукти належної цінності, якості та кількості інгредієнтів. І ми віримо, що наші добрі наміри будуть нашим провідником.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше