Наша подорож

Наша подорож продовжується разом з 4300 людей у всьому світі у 31 країнах, які поширюють нашу мету «Ми турбуємось».

Пристрасть, обладнання та м’які желатинові капсули - це історія, яку ми розповідаємо нашим клієнтам, нашим співробітникам і нашим партнерам. Подорож MEGA LIFESCIENCES, організації, яка базується на простих універсальних цінностях, почалась у 1982 році з прагнення берегти здоров'я людей. Від двох виробничих машин і невеликої кількості людей до трьох заводів світового рівня в Таїланді та Австралії - це сама по собі велика подорож за останні три десятиліття.

Подорожуйте з нами на нашому шляху, переживайте наш постійний розвиток, щоб не відставати від потреб та очікувань наших клієнтів, співробітників та акціонерів.

1982-1991
 • 1982

  Пан Кіріт Шах та пан Вікрам Таннан об'єднали компанію "Vikas Company Limited", яка, після схвалення BOI, була реформована до "Medicap Limited", для будівництва потужностей для виробництва м’яких желатинових капслул у місті SAMUTPARKARN.

 • 1985

  “Soi 6, Самутпракран, Таїланд” - наш перший завод з 2 виробничими машинами отримав ліцензію від тайського FDA на виробництво лікарських засобів з річною потужністю 230 мільйонів м’яких желатинових капсул.

  Почалося виробництво ніфедипіну для Berlin Pharmaceutical Industry Co., Ltd

 • 1986

  Пан Д.Н.Азад в якості генерального директора та пан Вівек Дхаван, який зараз є головним виконавчим директором компанії, приєдналися до керівництва заводу з командою з 10 чоловік.

 • 1988-1989

  Додано ще 2 виробничі лінії до наших виробничих потужностей, після чергового схвалення BOI для збільшення потужності.

  Відбулося збільшення нашої щорічної виробничої потужністі до 625 мільйонів м'яких желатинових капсул, додавши п'яту машину до наших потужностей. Отримання ліцензія від TFDA

 • 1990

  “MEGA Products Limited” була створена для маркетингу та продажу нутрицевтичних продуктів під власними брендами.

1992-2001
 • 1993

  Управління терапевтичними товарами (TGA) Австралія проводить аудит на виробництві в MEGA.

 • 1994

  Придбання бренду MedicraftsTM і асоційованих торгових марок для цілого ряду продуктів; це допомогло зростанню нашої фірмової продукції та завоювання ринку.

  Завод в Самутпракарні отримав сертифікат GMP від австралійської TGA.

 • 1995-1996

  Початок бізнесу в М'янмі ('95), В'єтнамі ('95) і Камбоджі ('96), щоб просувати на ринок і продавати власні бренди, а також розвивати наш дистриб'юторський бізнес.

  Додано ще 3 виробничі машини до нашого виробництва.

 • 1997

  Ми стали першою фармацевтичною компанією в Таїланді, яка отримала сертифікацію ISO 9002.

 • 2000

  Запустили наші власні бренди на ринки, що розвиваються, включаючи Співдружність Незалежних Держав (СНГ) та країни Африки та Близького Сходу (Кенія, Танзанія та Уганда).

 • 2001

  MEGA We Сare TM зареєстрована як торгова марка.

  Наші виробничі потужності в Самутпракарні отримали сертифікат GMP від німецького органу охорони здоров'я, районного уряду Арнсберга.

  Перша тайська фармацевтична компанія експортує фармацевтичні препарати до Німеччини.

2002-2011
 • 2002

  Розпочато виробництво в Dandenong, Мельбурн, Австралія і отримання ліцензії TGA на операції.

  Початок бізнесу в Нігерії та Україні.

 • 2003

  Початок бізнесу в Казахстані, Азербайджані та Сінгапурі.

 • 2004

  Наші виробничі потужності у Самутпракарні отримали сертифікат GMP від Уганди, Нігерії, Танзанії та датських органів охорони здоров'я.

 • 2005

  Зміна назви нашої компанії з компанії «Medicap Limited» на «MEGA LIFESCIENCES Company Limited».

 • 2006

  Міністерство охорони здоров'я Ємену та України підтвердили сертифікацію GMP нашому виробничому об'єкту в Самутпракарні у Таїланді.

  MEGA LIFESCIENCES Company Limited у М'янмі стала першою компанією з дистрибуції та логістики в М'янмі, і отримала сертифікацію ISO 9001.

 • 2008

  Наше друге виробниче підприємство було засноване в місті Самутпракарн, Soi, 8, Таїланд, для виробництва таблеток, твердих капсул і пакетів.

  GMP сертифікати для наших таїландських (Самутпракарн, Soi 6,) і австралійських виробничих потужностей від Міністерства охорони здоров'я Об'єднаних Арабських Еміратів.

  Початок брендового бізнесу в Узбекистані та Гані.

 • 2009

  Ми отримали сертифікат GMP для нашого виробництва в м.Самутпракарн, Soi, 6 від Міністерства охорони здоров'я Омана.

  У тому ж році ми отримали сертифікат GMP для нашого виробництва в м. Самутпракарн, Soi, 8 від: (i) районного уряду Арнсберга в Німеччині; (ii) тайського FDA; і (iii) австралійського TGA.

  Початок брендового бізнесу в Перу.

 • 2010

  Ми зареєстрували «Maxxcare» як торгову марку в 2010 році. MaxxcareTM є основною торговою маркою нашого дистриб'юторського бізнесу.

  Сертифікати GMP для нашого виробництва в м.Самутпракарн, Soi, 8 від Міністерства охорони здоров'я України.

  Обидва наші виробничі потужності в Таїланді також отримали сертифікат від Ефіопської адміністрації лікарських засобів.

  Заміна восьми існуючих виробничих ліній і запуск ще двох виробничих ліній додатково до нашого першого виробничого об'єкта в Самутпракарні, Soi, 6, Таїланд. Річна потужність збільшилася до 2,1 мільярда.

2012-2016
 • 2012

  Сертифікат GMP для нашого виробництва в м.Самутпракарн, Soi, 6 від Міністерства охорони здоров'я Судану.

  Наші виробничі потужності в м. Самутпракарн, Soi, 8 в Таїланді отримали сертифікат GMP від Міністерства охорони здоров'я Ємену.

  Крім того, обидва наші виробничі потужності в Таїланді отримали сертифікат GMP від Міністерства охорони здоров'я Перу.

  • Ми отримали нагороду «Визнання сумлінного платника податків - 2011», нагороду, що визнає відповідальність нашої компанії як платника податків від Департаменту доходів Таїланду як визнання того, що ми є гарним корпоративним громадянином з гарним корпоративним управлінням та найкращими практиками у сплаті податків.
  • В 2012 році ми придбали бренд ЮджикаTM.
  • Згідно з даними IMS Health за станом на червень 2013 року, ряд наших фірмових товарів посіли перше місце у своїх відповідних ринкових категоріях у 2012 році.
  • Почалася робота над розширенням другого об'єкта, включаючи нову лабораторію з розробки нових продуктів, виробництва та пакування. Почалася робота над новим виробничим об'єктом в Австралії.

 • 2013

  Ми отримали сертифікати GMP від Національного Уряду Уганди та Міністерства охорони здоров'я Об'єднаних Арабських Еміратів для нашого виробництва в м.Самутпракарн, Soi, 8 у Таїланді.

  Ми перенесли наше виробниче підприємство в Австралії з Dandenong до новоствореної виробничої бази в Пакенхем, Мельбурн (“Пакенхемський фонд”), також отримали сертифікат GMP від австралійської TGA.

  • Виробнича потужність в Австралії збільшиться до 250 мільйонів таблеток, 30 мільйонів твердих желатинових капсул та 800 метричних тонн переробки порошку на рік.
  • 4000 членів становлять глобальну MEGA сім'ю.
  • Ми перетворили нашу компанію на публічну компанію і потрапили до Таїландської фондовіої біржі в листопаді 2013 року і змінили наше ім'я на MEGA LIFESCIENCES Public Limited.

 • 2016

  Подорож у царину здорового способу життя продовжується.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше