Послання СЕО

З моменту створення нашої компанії більше трьох десятиліть тому ми маємо честь сказати, що сьогодні MEGA LIFESCIENCES залишається так само відданою постійним зусиллям викликати пристрасть та турбуватись по про здоров’я людей по всьому світу. Це подорож, яку ми провели завдяки наполегливій праці наших людей та підтримці наших акціонерів, клієнтів та ділових партнерів. І за це ми є і завжди будемо вдячні.

quote

«Допомагаючи людям залишатися здоровими на протязі всього їхнього життя».

quote

Загалом, це був важкий рік для підприємств у всьому світі, і, ймовірно, глобальний корпоративний клімат продовжуватиме переживати період слабкості та волатильності на наступні кілька років. MEGA відповідно постраждала від падіння цін на товари, яке відчувалося в країнах, що розвиваються. На поведінку споживачів вплинули як те, що валюта зазнала негативних наслідків, утримуючи інфляцію, так і те, що уповільнився ріст економіки.

В межах наших країн, що розвиваються, Україна і Ємен пережили війну і продовжують відчувати наслідки. Таїланд повністю не оговтався від економічного уповільнення, а ефект від затягування економічного зростання Китаю відчувався в регіоні Азії та за її межами. Після виборів 2015 року, М'янма демонструє велику довгострокову економічну перспективу, але зрозуміло, що вона мусить розвиватися з урахуванням нинішнім негативних обставин. Як відомо, В'єтнам активно розвивається, щоб бути привабливим місцем для ведення бізнесу на ринку АСЕАН, пройшовши період змін протягом останніх п'яти років.

Незважаючи на різні негативні новини, MEGA залишається на обраному шляху розвитку нашого бізнесу в АСЕАН і в Африці. Це поєднується з прагненням обережно, але тактично будувати наш бізнес в країнах СНД, Близького Сходу та Латинської Америки.

Ці досягнення є наслідком багатьох міцних партнерств і розширень за минулий рік. Це в тому числі угода з розробки та реєстрації ліків в Індонезії з PT Sydna Farma, одним з провідних фармацевтичних гравців Індонезії. Це індонезійсько-тайське об'єднання тепер стане одним з найбільших в АСЕАН. Крім того, ми увійшли до різних динамічних ринків Африки, які демонструють привабливу перспективу на майбутнє: Ефіопія, Руанда та Бурунді - з загальним населенням приблизно 116 мільйонів. Наразі ми оцінюємо Непал і Іран як наступні напрямки потенційного розширення.

А для забезпечення прогнозованого майбутнього зростання на «останньому рубежі Азії» ми плануємо створити дистриб'юторський центр у М'янмі. Цей крок підтримується призначенням нових партнерів у М'янмі, які сприятимуть подальшому розвитку дистриб'юторського бізнесу Maxxcare.

Нова іноваційна ініціатива «MEGA» на 2016 рік розгалужується на підприємства, пов'язані з охороною здоров'я, які пілотуються відкриттям власного оздоровчого центру у серпні 2016 року. Розроблена лінійка продуктів «MEGAveda» та серія продуктів харчування “Natural MEGA WE CARE”, без барвників, консервантів, з низьким вмістом цукру і натрію.

Я вірю в те, що наша подорож до доброго здоров'я починається з нас самих і, звичайно, правильне харчування є ключовою, якщо не найважливішою частиною. Ми прагнемо сприяти постійному зростанню MEGA і раді тому, що ми будемо рухатися вперед. Здоров'я - це найбільше багатство, яке може мати кожен, і ми пишаємося тим, що допомагаємо в цьому людям.

Вівек Дхаван

CEO & Chief Coach

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше