Стійкість Людських Ресурсів

Люди MEGA, Цінності і Культура

"Створюючи Власників… Покращуючи життя"

МЕGA - це орієнтована на людей організація, яка вірить в доброту людей і дає можливість людям зробити кар'єру, покращити своє життя, покращуючи життя своїх клієнтів і партнерів.

  • В основі культури MEGA лежить повага, свобода, довіра та істина:
  • Повага: до відмінностей один одного;
  • Свобода: у роботі та особистому житті;
  • Довіра: наші люди як дорослі, які знають, що потрібно зробити;
  • Правда: у всьому, що ми робимо.

Розвиток Людського Капіталу

Мега Академія організовує різноманітні тренінгові програми та семінари для людей в Мега Lifesciences.

Ми регулярно збираємося, щоб обмінюватися знаннями і набувати мудрості в форматі Minds We Share, де ми запрошуємо всесвітньо відомих спікерів запропонувати нові перспективи, які учасники потім каскадуть до своїх командах по всьому світу. До останніх відомих світових фасилітаторів увійшли доктор Парк, партнер Стратегії Блакитного Океану, доктор Clotaire Rapaille, автор книги «Культурний кодекс», Джейсон Дженнінгс, Керт У Коффман, доктор Ерік Де Смет, Фредрік Харен, доктор Джоді Хоффер Гіттел і команди Роберта Спектора. Наші команди залишають Minds We Share оновленими і уповноваженими бути визначними, сміливими і кинути виклик звичайності.

Ці форуми були генезисом нашої пристрасті до ‘Employee Evangelism & Ownership’, та ‘Creating Owners, Improving Lives’.

Ми залучаємо наші команди, запрошуючи їх до участі в семінарах з гуру менеджменту та найвідоміших авторів, таких, як Маршалл Голдсміт, Рам Чаран і Пако Андерхілл, гуру з маркетингу, таких, як Al Ries і Jack Trout, сильний тренер Маркус Букінгем та The Lean Start up від Eric Ries.

Мега Академія розробила та впровадила програму Мега Мастер Менеджмент (МММ) у співпраці з провідним університетом Таїланду, Магідольським університетом, для забезпечення інструментів для менеджерів, для вдосконалення навичок, знань та методів, які дозволять їм успішно керувати командою та яка спрямована на забезпечення більш активного залучення співробітників, розширення можливостей, відданості, збереження та поліпшення продуктивності. Програма розрахована на 12 місяців і включає навчання в класі принаймні один день на місяць. Програма включає в себе концепцію, обговорення та реалізацію проектів і закінчується сертифікатом Центру управління Магідольського університету.

Програма також пропонується у більш короткій версії під "МММ - Міні", яка в основному полегшує адаптацію новачків.

67,380 годин навчання у 2018 році по всьому світі в різних місцях Mega Lifesciences

Програми розвитку навичок та знань розроблені таким чином, щоб забезпечити лідерство, поведінкові та технічні навички, що робить людський капітал MEGA готовим для вирішення бізнес-завдань та досягнення організаційних цілей.

Вища освіта та розвиток лідерства в MEGA - це особистий підхід, керований безпосереднім тренером. Колеги проходять різні тренінги в організації, а також із зовнішніми установами та університетами. Cеред них такі, як Minds We Share в Mega, SASIN Thailand, IIM-Ahmedabad India, Institute Of Directors (IOD), Thailand, MahidolUniversityThailand та інші. Програми з освіти та лідерства, спрямовані на розвиток майбутніх лідерів, приносять їм знання, навички та досвід, які можуть вплинути на розвиток бізнесу.

4400 співробітників в Індокитаї (Таїланд, В'єтнам, М'янма і Камбоджа), з яких 54% жінок і 46% чоловіків.

Оплата праці та виплати працівникам

Надбавки Нагороди, основані на результатах роботи
Бонуси Добровільні внески
Стимули Засоби Захисту
Виплати на основі акцій Оплата понаднормової праці
Резервний Фонд Підтримка у випадку втрати співробіткика або сім'ї
Соціальна безпека Здорове харчування та здорове життя
Навчання співробітників Страхування нещасних випадків

Права співробітників

Компанія поважає права людини та забезпечує здорові та гігієнічні умови праці. Mega Lifesciences поважає і дотримується трудового законодавства країни своєї діяльності і подає звіти, як того вимагає закон, у встановлені терміни. Ділова етика Компанії та Кодекс поведінки відкидають дискримінацію за будь-якими ознаками.

Ваше здоров'я в ваших руках

Mega Lifesciences хоче створювати проповідників здорового способу життя, просуваючи ідею самостійного зміцнення здоров'я серед усіх працівників і бажаючи, щоб кожен з 5500 співробітників слідував цій ідеї.

Дізнайтесь більше

Чому Ви хотіли б працювати в Mega Lifesciences?

Компанія не тільки забезпечує хорошу кар'єру, розвиваючи, заохочуючи і надаючи можливості працівникам досягти свого потенціалу через винагороду за широким спектром заробітної плати, стимулів, надбавок, змінних стимулів, довгострокових винагород, таких як біржові опції та акції, а також забезпечує платформу для відносин та взаємодії на особистому та сімейному рівнях. Відносини на робочому місці заохочуються шляхом організації заходів та подій, таких як водні свята, благодійні поїздки та заходи, новорічні вечірки тощо

Здоров'я та безпека

Mega Lifesciences веде записи про безпеку для звітності до Міністерства праці, а також для керівництва та ради директорів Mega Lifesciences.

Компанія має спеціальну команду з безпеки для своїх виробничих центрів і має код безпеки для відділу виробництва і логістичних об'єктів, які зобов'язують співробітників дотримуватися строгих стандартів безпеки.

У компанії Mega Lifesciences у всьому світі не було зафіксовано жодного випадку виробничої травми, пов'язаною із втратою кінцівок.

Дізнатися більше

Наше Лідерство

Наша Рада Директорів, яка несе основну відповідальність...

Дізнайтесь більше

Подорож MEGA

Пристрасть, Обладнання і М'які Желатинові Капсули - ось історія, яку ми збираємось розповісти вам…

Дізнайтесь більше