• Сезонна алергія – розбираємо основні моменти

  Сезонна алергія – розбираємо основні моменти
  Health
  26-May-2023

  Для тих, хто страждає на сезонну алергію, весна традиційно стає дуже складним періодом. Реакції на цвітіння виявляють по всьому світу, і на землі практично немає регіону де б не було такої проблеми. За різними даними статистики, в Україні в період цвітіння, на поліноз скаржиться десь біля 40% жителів.

  Дуже часто людина плутає симптоми алергії із застудою. Навесні багато хто відчуває погіршення стану здоров’я: докучає нежить, сльозяться і сверблять очі, з’являється чихання. Однак характерних ознак для грипу та ГРВІ, немає: ні температури, ні ломоти в тілі. Швидше за все, людина зіткнулася з алергічним ринітом або кон'юнктивітом, викликаним пилком рослин. Найбільш неприємним є те, що застуда проходить десь за 1 тиждень, проте як алергія може тривати місяцями.

  Як і чому виникає алергічна реакція на цвітіння? Пилок, у нашому випадку це чужорідний агент, який потрапляє на слизові оболонки носа, очей, дихальних шляхів. Сам по собі пилок, не несе жодної загрози для здоров'я, однак організм реагує на нього з включенням певних механізмів, тим самим відповідаючи на вплив алергену. Таким чином з'являються неприємні симптоми, іноді схожі на застуду. Але наслідки можуть виявитися і серйознішими, аж до нападів задухи.

  Тому лікарі рекомендують не терпіти і не чекати, коли нежить, кашель або свербіж шкіри пройдуть самі, обов’язково потрібно знімати неприємні симптоми. Алергіки мають завчасно подбати про запас протиалергійних препаратів, а ті хто стикнувся в цією проблемо раптово, звернутися до лікаря або фармацевта по допомогу. Сучасна медицина пропонує ліки із дуже швидкою дією і найменшою кількість побічних ефектів. Таблетки Левзірін, які містять левоцитерізін відносяться саме до найновіших розробок у цій галузі медицини. Згідно проведених досліджень, , початок дії людина може відчути вже з 12-ї хвилини від прийому препарату у рекомендованій терапевтичній добовій дозі. Приємним бонусом є те, що саме у такій дозі, препарат практично не виявляє ефекту сонливості, і це теж зафіксовано в інструкції. Тобто, у людини є можливість швидко прибрати неприємні симптоми і при цьому повноцінно працювати, навчатися і вести своє звичайне життя.

  Найбільш ефективний спосіб боротьби із алергією – це уникати контактів із алергенами. Але, у випадку із цвітінням, все набагато складніше – повністю уникнути контакту із алергеном не вийде. У нашій полосі, цвітіння починається у березні і триває аж до жовтня.

  Люди які страждають на алергію часто запитують лікарів, чи можна позбавитися алергії назавжди, чи є такі методи, або препарати, які б один раз застосував і забув про неприємні симптоми? Ні. Повноцінних ліків для позбавлення алергії поки що не розробили. Також варто пам'ятати, що алергічна схильність зберігається протягом усього життя людини. Тому алергікам потрібно регулярно відвідувати лікаря.

  0

Related Posts

0 Comments

Leave a Comment

Subscribe to Our Blog